دانلود بازی Euro Truck Simulator 2 v1.4.1 2013 برای کامپیوتر

علیرضا

نویسنده

34392

بازدید

(16)

می پسندم

بازی

دانلود بازی Euro Truck Simulator 2 v1.4.1 2013 برای کامپیوتر

سفر در سراسر اروپا مانند king of the road ، راننده کامیونی که محموله های مهمی را به مسافت های طولانی جابجا می کند. با ده ها شهر از کشورهای  انگلستان ، بلژیک ، آلمان ، ایتالیا ، هلند ، لهستان و بسیاری شهر ها و کشورهای دیگر، در این سفرها با وجود محدودیت زمانی و فشاری که وجود دارد  استقامت ، مهارت و سرعت شما سنجیده و افزایش می یابد. اگر شما تمام چیزهایی که برای یک نیروی حمل و نقل برگزیده بودن می دانید، پشت فرمان نشسته و آن را ثابت کنید.

شبیه سازی :

-ویژگی عکس العمل نیروها بازسازی شده

– بهبود شبیه سازی گشتاور موتور ، کنترل جریان بنزین و تغییرات کلاچ

– اضافه شدن بسیاری از خواص فیزیکی جدید به مدل شبیه سازی ، شبیه سازی تمام درجه های داشبورد به صورت امروزی

– اطلاعات مسافت سنجی خودرو برای برنامه های شخص سومی که از نسخه ETS2 مسافت سنجی SDK استفاده می کند در دسترس می باشد و تست آزمایش با کمک www.fanaleds.com موجود می باشد.

– متغیر های پیکربندی در کنسول g_pedal_clutch_range وجود دارد که می تواند فاصله مکانی فعال پدال کلاچ را بالاتر ببرد. محدوده ای بین 0.1 تا 1.0 ( مقدار پیش فرض 1.0 می باشد. )

–  مصرف سوخت در حالتی که موتور ثابت و بی کار است.

آموزش استفاده از مدهای بازی: 

فایل مد را دانلود کنید با برنامه winrar و زدن گزینه extract آن را استخراج کنید و بعد فایل موجود در پوشه آن را را در  مسیر Documents/Euro Truck Simulator2/Mods قرار دهید ( پوشه مربوط به بازی در my document )

مد های موجود در فایل:

ETS2_speed_limit_120  : افزایش سرعت تا 120 کیلومتر بر ساعت

No Damage  : آسیب ندیدن ماشین

No-Speed-Limit-200Km : افزایش سرعت تا 200 کیلومتر بر ساعت

10.000.000XP : افزایش مهارت

چیت :

با استفاده از این چیت می‌توانید پول و تجربه (XP) خود را به مقدار دلخواه برسانید. برای استفاده از این چیت به شیوۀ زیر عمل نمایید:

ابتدا نرم افزار Cheat Engine را از این‌جا دانلود نمایید.

  1. بازی ETS 2 را اجرا نمایید و پروفایل خود را انتخاب کنید. حالا می‌توانید میزان پول فعلی خودتان را در پایین، گوشۀ سمت راست ببینید. (ما به مقدار فعلی پول بعدا نیاز خواهیم داشت پس مقدار پول فعلی خود را به یاد بسپارید.)
  2. بازی را با استفاده از کلیدهای Alt + Tab مینیمایز کرده و Cheat Engine را اجرا نمایید.
  3. در محیط نرم افزار روی آیکون کامپیوتر کوچک، بالا سمت چپ، کلیک کنید.
  4. در لیست نمایش داده شده، “eurotrucks2.exe” را انتخاب نمایید و روی Open کلیک کنید.
  5. سمت راست نرم افزار و در قسمت Value مقدار پول فعلی خودتان را وارد کنید، از منوی Scan Type، گزینۀ “Exact value” را انتخاب کنید و در بالا روی First Scan کلیک نمایید.
  6. با اتمام اسکن لیستی از آدرس‌ها و مقدارها به نمایش در می‌آید. همه‌ی آن‌ها را انتخاب نمایید (به وسیلۀ Ctrl + A)، روی یکی راست کلیک کنید و “… Add Selected” را بزنید تا به کادر پایین منتقل شوند.
  7. در کادر پایین دوباره همه را انتخاب نمایید، روی یکی راست کلیک کنید، و از قسمت Change Record، گزینۀ “Vlaue” را بزنید. حالا در پنجرۀ کوچک باز شده، هر مقدار پولی را که مایل هستید داشته باشید وارد کنید و نهایتا OK را بزنید. تمام! (نیازی به Save کارها در نرم افزار Cheat Engine نیست.)
  8. برای اضافه کردن تجربه (XP) خود نیز دقیقا به شیوۀ بالا عمل کنید. فقط به جای وارد کردن میزان پول فعلی، تجربۀ فعلی خود را وارد کنید.

 تصاویری از محیط بازی

دانلود بازی Euro Truck Simulator 2 v1.4.1 2013 برای کامپیوتر

دانلود بازی Euro Truck Simulator 2 v1.4.1 2013 برای کامپیوتر