دانلود بازی World Of Warcraft برای PC + آموزش کامل

lastwall

نویسنده

4370

بازدید

(3)

می پسندم

بازی

دانلود بازی World Of Warcraft برای PC + آموزش کامل

دانلود بازی نقش آفرینی World Of Warcraft برای PC

World Of Warcraft Mists Pandaria

نسخه کامل WOW 5.4.8

به همراه آموزش و راهنمای قدم به قدم World Of Warcraft

| نسخه اختصاصی تاپ دانلودها |

WOW یا همان World Of Warcraft یکی از بزرگتری بازی های جهان ابتدا در سال 2004 توسط کمپانی محبوب دنیای نقش آفرینی ها یعنی Blizzard Entertainment خلق شد . این بازی در حقیقت عنوانی دائمی خواهد بود به این معنی که بازی از زمان انتشار تا به اکنون با پچ ها و آپدیت های مختلف زنده نگه داشته شده . بازی World of Warcraft به عنوان بهترین و بزرگترین بازی  MMORPG در سال 2015 رکورد زنی کرد و در گینس رکوردی ثبت کرد . شما در ابتدا در بازی قهرمان خود را در بین نژاد های مختلف و کلاس های مختلف میسازید و با نام خود وارد بازی خواهید شد . در آخرین نسخه ای که برای شما آماده کردیم که با نام Mists of Pandaria مشهور است کلاس های و هیروهای مختلف به همراه جهان بسیار بزرگ و زیاد تری وجود دارد . یکی از خصوصیات بازی سبک بودن در عین حال پیشرفته بودن آن است . به طوری که وقتی وارد بازی میشوید ابتدا ممکن است گرافیک بازی کمی شما را آزرده سازد اما پس از گذراندن مراحل ابتدایی متوجه وسعت عظیم بازی خواهید شد و آن گاه زمانی است که هیچگاه نمیتوانید از بازی دست بردارید . شما در بازی میتوانید در Quest های مختلف و یا نبرد های مختلف شرکت کنید . با NPC ها روبرو شوید و یا با بازیکنان های واقعی به نبرد بپردازید . هرچه زمان میگذرد شما پیشرفته تر خواهید شد و در اصطلاح Level Up میشوید و امکان این را بدست خواهید آورد که قهرمان خود را پرورش دهید . بازی به صورت اول شخص و سوم شخص خواهد بود و تا حدودی سبک استراتژیک را نیز داراست . اگر عنوان World of Warcraft را تجربه نکردید بدون شک تاپ دانلودها به شما توصیه میکنید این بازی را یکبار امتحان نمایید . هم اکنون نسخه تست شده بازی را برای شما آماده کرده ایم . برای توضیحات بیشتر و آموزش به ادامه متن بروید .

نام بازی :  World Of Warcraft 5.4.8

تولید کننده : Blizzard Entertainment

ناشر :Blizzard Entertainment

تاریخ انتشار : 25 Nov, 2015

لینک ویکی پدیا :World Of Warcraft

 

World Of Warcraft 5.4.8 این نسخه که هم اکنون برای شما آماده کرده ایم ، نسخه وریفای شده و تست شده توسط تیم تاپ دانلودها است و به صورت رسمی توسط سایت تاپ دانلودها تولید شده است . بازی دارای زبان انگلیسی و قابلیت اتصال به سرورهای مختلف از جمله سرورهای ایرانی و اروپایی را داراست .

از قابلیت خوب آنلاین بازی این است که شما به راحتی حتی با کمتری سرعت اینترنت میتوانید بدون لگ و گیر کردن به بازی بپردازید .

 

 

پیش نمایش بازی World Of Warcraft :

پیش نمایش بازی World Of Warcraft پیش نمایش بازی World Of Warcraft پیش نمایش بازی World Of Warcraft پیش نمایش بازی World Of Warcraft پیش نمایش بازی World Of Warcraft

حداقل سیستم مورد نیاز :

 • OS : XP SP3
 • Processor : Core 2 Duo 2.4GHz (E6600) / Athlon X64 3400
 • Memory : 1 GB RAM
 • Graphics : Radeon HD 2600 XT / GeForce 9600 GSO / Intel HD 3000
 • DirectX : Version 9.0c
 • Hard Drive : 18 GB available space

سیستم پیشنهادی :

 •   OS : Windows 7 or 8.1
 • Processor : Intel Core i5 series or equivalent
 • Memory : 2 GB RAM
 • Graphics : Radeon HD 4750 / GeForce GT 240 / Intel HD 4000
 • DirectX : Version 9.0c
 • Hard Drive : 18 GB available space

تریلر بازی World Of Warcraft :

 

 

 

 

 آموزش و راهنمای نصب : 

نسخه ای اختصاصی تاپ دانلودها که برای شما آماده کرده ایم ، تست شده و کاملا آپدیت میباشد و بهترین نسخه ای است که تا این لحظه منتشر شده است .

در فایل های بازی پوشه ای به نام WTF وجود دارد درون آن Config.wtf را با notepad باز کنید و میتوانید سرور مورد نظر خود را در قسمت SET realmlist به شکل زیر بگذارید :

SET realmlist “آدرس سرور”

ای پی سرورهای ایرانی سایت Wowzone.ir به صورت پیش فرض روی بازی ست شده که 91.99.103.98 است .

شما می توانید آی پی و یا آدرس سرور مورد نظر خودتان را بگذارید و بعد از ثبت نام در سرور مورد نظر در بازی در صفحه ورود یوزر و پسورد مربوط به آن سایت را بزنید .

برای مثال بعد از ست کردن ای پی 91.99.103.98 ابتدا وارد سایت warzone.ir ثبت نام کنید، سپس بعد از اجرای بازی از username و password خود در سایت warzone.ir برای لاگین در بازی استفاده کنید .پ

سرور های بیشتر و راهنمای کامل در انجمن گفتگوی تاپ دانلودها