نرم افزار Adobe SpeedGrade CC 7.0

علیرضا

نویسنده

533

بازدید

(0)

می پسندم

مالتی مدیا
نرم افزار

نرم افزار Adobe SpeedGrade CC 7.0

ارائه رنگ متعادل و متمایز ، جنب و جوش به دنبال هر نوعی از تولید فیلم می باشد. درجه سریعتر با ابزارهای متصل شده بیشتر ، بیش از دوازده ویژگی جدید قدرتمند ، و یک رابط کاربری دوباره طراحی شده که هر دو برای کاربران Adobe Premiere Pro مشهود و آشنا می باشد. SpeedGrade CC به شما امکان دسترسی به، بروزرسانی های مدوام  به محض انتشارشان، و ادغام با دیگر ابزارهای ویدئویی Adobe برای شروع راحت تا پایان تولید ویدئو را می دهد. تمام امکانات خلاق جهان که انتظارش را دارید، با هم در یک نرم افزار جمع آوری شده است.

برجسته ترین ویژگی های جدید را مشاهده کنید:

ویژگی های قدرتمند جدید درجه بندی رنگ را کشف کنید، که شامل یکپارچه سازی گردش کار Adobe، Shot Matcher, Adobe Mercury Transmit، شبیه ساز کل موجودی فیلم ، افزایش درجه بندی مبتنی بر لایه ، مرورگر فوری عکس ، و پشتیبانی گسترده کنترل سطحی.

رابط کاربری کارامدتر بسیار قدرتمندتر:

که به گونه ای ساخته شده که شما می توانید سریعتر کار کنید، رابط از نو طراحی شده SpeedGrade CC بسیار آشنا ، انعطاف پذیر و بهتر از همیشه می باشد. با ده ها پیشرفت و ابزار جدید، شما میتوانید بر استفاده از داستان سرایی بصری خود بیشتر تمرکز کنید.

بخشی از Creative Cloud

با SpeedGrade CC بخشی از Creative Cloud روند خلاقیت خود را بدون شکاف ، بصری ، و متصل تر خواهد گردید. این برنامه را به عنوان مجموعه ای از یک برنامه جداگانه و یا به عنوان مجموعه کاملی از Creative Cloud، که ابزارهای خلاقانه دیگری نیز می باشد، تهیه کنید.