دانلود نرم افزار فلش Adobe Flash Pro CC 2015.0.1.179

علیرضا

نویسنده

524

بازدید

(0)

می پسندم

گرافیکی
نرم افزار

 

Adobe-Flash-Pro-image

دانلود جدیدترین آپدیت نرم افزار Adobe Flash Pro

| نسخه 2015.0.1.179|

Flash Professional CC محیطی عالی برای ساخت انیمیشن و محتوای چند رسانه ای در اختیار شما قرار می دهد که به واسطه آن طراحان محصولات بصری می توانند تجاربی تعاملی با کیفیت را از هر جا (حتی از گوشی های موبایل) برای مخاطب خود به ارمغان بیاورند. adobe flash pro یک برنامه جامع، کارآمد و 64 بیتی است. در طول ساخت این نرم افزار کد نویسی های پایه برنامه دچار تغییرات اساسی شده اند تا با برنامه ای کامل تر و جامع تر روبرو باشیم. این تغییرات به جا باعث شده اند عملکرد Flash Pro CC کاملا ارتقا پیدا کند و با سرعت و دقت بی سابقه ای کار کند. فایل های سنگین تر نه تنها سریعتر مدیریت می شوند بلکه سریعتر هم می توان منتشرشان کرد. همچنین timeline برنامه هم بسیار پویا تر شده و این یکی از نکاتی است که از همان لحظات ابتدایی شروع به کار با نرم افزار به آن پی خواهید برد.قابلیت اتصال Flash Professional CC به درایو ابری Creative Cloud این سازنده، امکان دریافت آنی آپدیت های جدید را همزمان با عرضه به شما می دهد. هم اکنون جدید ترین ورژن ادوب فلش را از سایت تاپ دانلود ها دریافت کنید.

با ذخیره تنظیمات خود در این حافظه ابری می توانید از هرجا و از هر سیستمی به تنظیمات خود دست پیدا کنید و میانبر ها و پروژه هایتان را به سادگی پیگیری کنید. همچنین Creative Cloud با قابلیت جدید BehanceВ® هم پشتیبانی می شود که با استفاده از آن می توانید ساخته های خودتان را با سایر سازندگان به اشتراک گذاشته و از نظر آن ها با خبر شوید.

امکانات جدید اخرین نسخه Adobe Flash :

ساختار جدید 64 بیتی:

این نسخه از پایه بر مبنای ساختار 64 بیتی شکل گرفته است به همین خاطر Flash Professional CC با سرعت و دقت بی سابقه و بی همتایی کار می کند. با این نسخه می توانید بر روی چندین فایل بزرگ کار کنید و به سرعت آن ها را منتشر کنید. همه اینکار ها را به سادگی و با لذت عملکرد پویای timeline نرم افزار انجام دهید.

خروجی HD:
ساخته خود را به صورت HD از خروجی نرم افزار تحویل بگیرید. حتی در پروژه های پیچیده و سنگین مطمئن باشید که حتی یک فریم از کفیت تصاویر و اصوات ساخته تان کم نخواهد شد.

امکان جدید انتشار برای HTML:

با پشتیبانی ارتقاء یافته HTML5 و ابزارهای بروز شده برای CreateJS خلاقیت تان را بهتر بروز دهید و نگران محدودیت ها نباشید. این اضافات تازه شامل مواردی چون؛ قابلیت های جدید برای دکمه ها، مناطق تعاملی و منحنی های جنبشی می شود.