دانلود نرم افزار ادوب پرلود Adobe Prelude CC 2015.4 v5.0

علیرضا

نویسنده

537

بازدید

(0)

می پسندم

مالتی مدیا
نرم افزار

Adobe Prelude image

دانلود آخرین نسخه نرم افزار Adobe Prelude

| نسخه   CC 2015.4 v5.0 اضافه شد |

با Adobe Prelude CC ویدئوهای خود را سریعتر و بدون هیچ مقدمه ای برچسب گذاری و تدوین کنید. نرم افزاری برای نمونه برداری و ابزار های تلفیقی که امکان تدوین و مدیریت و خلق تصاویر با کیفیت را با عملکردی کارآمد و بی بدیل به شما می دهند. این برنامه با نرم افزار Adobe Premiere Pro هماهنگی تنگاتنگی دارد و این اطمینان را به شما می دهد که در طول فرآیند تولید ویدئوی دلخواهتان از این یکپارچگی لذت خواهید برد. این نرم افزار هم عضو Creative Cloud است و این به آن معنی است که می توانید ساخته های خلاقانه ای بی نظیر را با هماهنگی عالی بین قسمت های مختلف بسازید. هم میتوانید برای استفاده از تنها یک کاربرد این قسمت ثبت نام کنید و یا برای استفاده از تمامی کاربردهای موجود در Creative Cloud ثبت نام انجام دهید که سایر ابزارها را هم در اختیارتان قرار خواهد داد.

آخرین ویژگی های  Adobe Prelude :

  • Prelude CC سرعت کار و تدوین ویدئو هایتان را در هنگام کار بر روی پروژه های سنگین بالا می برد. نمونه کلیپ ها و ویدئو هایتان را مستقیما در Adobe® Premiere® Pro اجرا کنید تا هم تمرکزتان بر روی فرآیند ساخت خدشه دار نشود و هم در وقت گران بهایتان صرفه جویی کرده باشید.
  • امکان جستجو در منابع داده ای؛ کلیپ های مورد نیازتان را سریعتر از میان انبوه اطلاعات قابل جستجو پیدا کنید. با این قابلیت می توانید همزمان با انجام تدوین با تایپ نام کلیپ یا تمپلیت موردن نظرتان به صورت آنی به آن دست پیدا کنید. یا مستقیما از برنامه  Adobe Storyآن را به پروژه تان انتقال دهید.
  • راحت تر با هم کار کنید؛ قدرت Creative Cloud هم اکنون برای تیم های سازنده هم در نظر گرفته شده است. شما برای هر شخص 5 برابر بیشتر فضا در اختیار خواهید داشت که با این فضای بیشتر می توانید راحت تر با سایر اعضای تیم تان ارتباط برقرار کنید و ساخته هایتان را با آنها به اشتراک بگذارید و یا از نظرات آنها با خبر شوید.