دانلود آخرین نسخه نرم افزار Autodesk Inventor HSM Pro 2017

مهرداد

نویسنده

439

بازدید

(0)

می پسندم

گرافیکی
نرم افزار

Autodesk-Inventor-HSM-TopDownloadha

دانلود آخرین نسخه نرم افزار Autodesk Inventor HSM

| نسخه  2017 اضافه شد |

Autodesk Inventor HSM یکی از نرم افزار های قدرتمند در صنعت طراحی قطعات ماشین است. این نرم افزار آخرین نسخه از نرم افزار های شرکت اتودسک می باشد که برای اولین بار سایت تاپ دانلود ها مفتخر است آن را به صورت رایگان برای کاربران محترم سایت قرار دهد. از ویژگی های قدرتمند نرم افزار Autodesk Inventor HSM Pro 2016 شبیه ساز Simulation است که شما پس از تولید Toolpath شما می توانید با استفاده از امکان BackPlot نتیجه کارتان را ببینید . این امکان که برای شبیه سازی به این نسخه اضافه شده است شامل سرعت شبیه سازی و جهت دید ابزار ، شفت و دارنده ابزار و همچنین رنگ آمیزی سریع و برش می شود .شما با دریافت این نرم افزار قادر خواهید بود طرح های مهندسی و طراحی های خود را به صورت رایگان با ابزار این نرم افزار انجام دهید. در حال حاضر آخرین نسخه این نرم افزار بر روی سایت موجود است.

ویژگی های نرم افزار Autodesk Inventor HSM :

پس از تولید Toolpath شما می توانید با استفاده از امکان BackPlot نتیجه کارتان را ببینید . این امکان که برای شبیه سازی به این نسخه اضافه شده است شامل سرعت شبیه سازی و جهت دید ابزار ، شفت و دارنده ابزار و همچنین رنگ آمیزی سریع و برش می شود .

این نسخه شامل ویرایشگر نیز می شود . شما می توانید تعدادی از کدهای CNC را با توابع خاص از جمله خط شماره renumbering ، دامنه یاب XYZ و فایل مقایسه کنید . همچنین ویژگی های یک لینک DNC برای قابل اعتماد کردن RS-232 ارتباط با انواع کنترل های CNC

نیزر نرم افزار :

محیط نرم افزار :

Autodesk-Inventor-HSM-image-TopDownloadha