دانلود بازی Batman Arkham Knight برای کامپیوتر

lastwall

نویسنده

1536

بازدید

(2)

می پسندم

بازی

Batman__Arkham_Knight_cover

| دانلود بازی Batman Arkham Knight برای کامپیوتر |

| فشرده ترین نسخه با حجم 25 گیگابایت |

| کرک به صورت جدا اضافه شد |

*حذف لینک های دانلود بنا به تذکر کارگروه تعیین مصادیق محتوی مجرمانه*

Batman Arkham Knight عنوان پرحاشیه چند وقته دنیای گیم که جایزه های بسیاری را دریافت و سرو صدای بسیاری در بین منتقدان به پا کرد . بازی توسط Rocksteady در تاریخ June 23 برای تمامی پلتفرم ها منتشر شده است اما در همان ابتدا در پلتفرم PC مشکلات بسیاری وجود داشت که همچنان هم بهینه سازی نشده است .  بازی در شه Gotham اتفاق میافتد که از همان ابتدا برای بازیکن به صورت کامل دنیا باز است و پلیر میتواند به هرجایی از آن سرک بکشد . بسیاری از ابزار ها و گجت ها از سری قبلی بازی Arkham  بازگشته است که از جمله آن ها میتوان به تفنگ grapnel ، batarang , ….اشاره کرد . بازیکن ها میتواننند توسط بال های بتمن بر فراز آسمان پرواز کنند و از نمای بالایی شهر گاتهام لذت ببرند . در بخش کمبت و مبارزه ی بازی شما علاوه بر استفاده از موارد اولیه جنگی از ابزار های خود نیز میتوانید بهره ببرید و همچنین میتوانید بعد از گذراندن مراحل و آپگرید کردن خود حرکات و اکشن های مختلفی را اجرا نمایید . یکی از شگفتی ها و جذابیت این سری Batmobile یا همان ماشین بتمن است که فوق العاده کار شده است . پیش از این در سری بازیهای بتمن شما هیچگاه به این ترتیب به صورت آزاده نمیتوانستید از ماشین بتمن استفاده کنید اما اینبار علاوه بر اینکه آزادید با ماشین به هرجایی سفر کنید همچنین میتوانید Batmobile را تبدیل به یک ماشین جنگی کنید و به نبرد دشمنان بروید . بازی از موتور گرافیکی Unreal 4 استفاده میکند و از گرافیک بی نظیری به خصوص تا اینجا روی کنسول ها بهره مند است . هم اکنون نسخه کرک شده بازی Batman Arkham Knight را برای شما عزیزان در تاپ دانلودها آماده کرده ایم .

پیش نمایش :
batmanArkhamKnight_TopDownloadha (4)batmanArkhamKnight_TopDownloadha (3)batmanArkhamKnight_TopDownloadha (1)batmanArkhamKnight_TopDownloadha (2)حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Win 7 SP1, Win 8.1 64-bit Operating System Required
Processor: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
Memory: 6 GB RAM
Graphics: Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB Memory Minimum) | AMD Radeon HD 7950 (3 GB Memory Minimum
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 45 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Win 7 SP1, Win 8.1 64-bit Operating System Required
Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 – 3 GB Memory Recommended
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 55 GB available space

نسخه فشرده نسخه [FitGirl Repack] و به جز زبان های اضافی هیچ چیز از بازی جذف و یا کم نشده است و فقط با متد فشرده سازی به این حجم رسیده است لذا برای نصب به زمان بیشتری نیاز دارد