دانلود بازی Call of Duty: Black Ops III برای Xbox

lastwall

نویسنده

1217

بازدید

(1)

می پسندم

بازی

دانلود بازی Call of Duty: Black Ops III برای Xbox

دانلود بازی اکشن Call of Duty: Black Ops III برای Xbox 

| نسخه XBOX360-iMARS |

ندای وظیفه یا همان Call Of Duty یکی از نام آشنا ترین عنوان های تاریخ بازی های رایانه ای است که در میان گیمر ها به خصوص در ایران طرفداران بسیاری دارد . هم اکنون نسخه Black Ops III این بازی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم . همان طور که میدانید بازی در سبک شوتر اکشن اول شخص است و توسط کمپانی Activision بازی انتشار میباد . در نسخه داستانی بازی اینبار در سال 2065 خواهید بود و حدود 40 سال بعد از اتفاقات نسخه Black Ops 2 بازی در جریان خواهد بود . گیم پلی و گرافیک بازی مطابق معمول پیشرفت چشم گیری داشته است و در طی سال های اخیر این عنوان توانسته در این زمینه های پوزه رقبای خود نظیر Battlefield را نیز به خاک بمالد . بازی در آینده اتفاق میافتد جایی که تکنولوژی های بسیار پیشرفته در جنگ ها استفاده میشود و شما نیز از آن ها در نبردها خود استفاده میکنید . این بازی قرار است در 4 نوامبر امسال منتشر شود ولی امروز نسخه بتای قسمت مولتی پلیر بازی در استیم برای دانلود قرار گرفت . نسخه آنلاین بازی شما را به یک نبرد واقعی دعوت میکند تا در آن در کلاس های مختلف به همراه تیم خود بر علیه یک تیم کاملا انسانی دیگر به نبرد میپردازید . هم اکنون نسخه XBOX 360 این بازی را به درخواست شما کاربران عزیز قرار داده ایم و بزودی نسخه های دیگر به اضافه پلتفرم های دیگر را نیز اضافه خواهیم کرد.بدون شک با یکی از بهترین بازی های سال و یکی از بزرگترین بازی های سبک اکشن و شوتر روبرو هستیم پس هم اکنون بازی را از تاپ دانلودها دریافت نمایید .

نام بازی :  Call of Duty®: Black Ops III 

تولید کننده : Treyarch

ناشر : Activision

تاریخ انتشار : NOV 4, 2015

 

پیش نمایش بازی Call of Duty®: Black Ops III:

پیش نمایش بازی Call of Duty: Black Ops III پیش نمایش بازی Call of Duty: Black Ops III پیش نمایش بازی Call of Duty: Black Ops III پیش نمایش بازی Call of Duty: Black Ops III

پیش نمایش بازی Call of Duty®: Black Ops III پیش نمایش بازی Call of Duty®: Black Ops III

تریلر بازی Call of Duty Black Ops III:

توجه داشته باشید نسخه نسل قبلی بازی فقط شامل Multi Player و Zombie Mode است و Story و Single Player بر روی کنسول های نسل قبلی ارائه نشده .