مسابقه 1 : نظر بدید،جایزه بگیرید!

  • دسته بندی: مسابقه
  • تاریخ:
lastwall

نویسنده

2989

بازدید

(11)

می پسندم

مسابقه

TopDownloadha-Mosabeghe

مسابقه شماره 1 تاپ دانلودها

| برنده ها اعلام شدند|

درود خدمت کاربران عزیز تاپ دانلودها

همان طور که مستحضر هستید تیم مدیریت تاپ دانلودها در مسیر فراز و نشیب این سایت همواره تلاش کرده بهترین ها را برای شما کاربران ایرانی محترم جمع آوری و تهیه نماید . از این رو تصمیم گرفته شد برای خدمت رسانی هرچه بیشتر به کاربران ایرانی ازین پس مسابقات و جشنواره هایی نیز به صورت هفتگی و ماهانه در سایت تاپ دانلودها اتفاق خواهد افتاد . برای آگاهی از مسابقه این هفته به ادامه مطلب رجوع فرمایید .

مسابقه شماره 1

ازین پس براین خواهیم بود که مسابقاتی برای کاربران عزیز تاپ دانلودها برگزار نماییم و جوایزی نیز در هر دوره مسابقات به شما کاربران به رسم یاد بود از سوی تیم تاپ دانلود ها اهدا نماییم . در این دوره مسابقه به گونه ای طراحی شده تا نظرات و به اصطلاح فیدبک شما کاربران عزیز را دریافت کنیم تا بتوانیم خدمات بهتر و تاپ لایق شما عزیزان ارائه نماییم .

نظر و ایده بدید جایزه بگیرید :

بله کاملا درست خواندید ، برای شرکت در مسابفه شماره یک فقط باید نظرات و ایده های خود را در رابطه با بهتر شدن هرچه بیشتر خدمات سایت تاپ دانلودها بیان کنید. هر پیشنهادی در رابطه با خدمات سایت را میتوانید با ما در میان بگذارید و در پایان به بهترین ایده ها و نظرات عملی جوایزی اهدا خواهد شد . پس همین الان دست به کار شوید و هر نظری که فکر میکنید برای بهبود خدمت رسانی سایت تاپ دانلودها مفید است را برای ما ارسال نمایید .

راه ارسال و شرایط :

نظرات و پیشنهادات خودتان را به آدرس Info[at]TopDownloadha.com ارسال نمایید و موضوع را در ایمیل به شکل “مسابقه 1 “ بنویسید .

دقت داشته باشید ایمیلی که با آن ارسال مینمایید ایمیل مشخص باشد زیرا جوایز بعدا از طریق ایمیل ارسال خواهد شد .

نام و نام خانوادگی به همراه شماره تماس را نیز در ایمیل ارسال نمایید تا در صورت برنده شده شما را باخبر سازیم .

هرنفر میتواند هرتعداد نظر و پیشنهادات در رابطه با سایت را برای ما ارسال نماید و در پایان در میان پیشنهادات بهترین ها انتخاب و علاوه بر اینکه در سایت پیاده سازی خواهد شد، جوایزی نیز به آن ها تعلق میگیرد .

 

مثال ایمیل :

  • نام و نام خانوادگی : علی حسینیان
  • شماره تماس : 09123456789
  • ایده و نظرات : به نظر بنده اگر بک آپ بازی های پولی استیم رو هم بیشتر قرار بدین خیلی بهتر میشه .

topDownloadha_Award

 

در پایان زمان ارسال،در میان نفراتی که بهترین نظر ها را ارسال کرده اند به قید قرعه و به رسم تقدیر، کد دیجیتالی استیم والت 20 دلاری به سه نفر اهدا خواهد شد

Info[at]TopDownloadha.com

شما عزیزان تا روز جمعه 16 مرداد ماه ساعت 24 فرصت دارید نظرات خودتان را بیان کنید

 

بسیار سپاس گذاریم از تمامی کاربرانی که نظرات و پیشنهادات خودشون برای ما فرستادن . از همین امروز این وعده را به شما خواهیم داد که بر روی تک تک نظرات بحث و بررسی نماییم و در صورت امکان آن ها را به بهترین نحو ممکن پیاده سازی خواهیم کرد. لازم به ذکر است که به قدری همه نظرات و پیشنهادات خوب و سازنده بو که مجبور به قرعه کشی همگانی شدیم  همچنین پوزش میطلبیم از شما عزیزان که فقط توانستیم به سه نفر از شما هدیه ای ناقابل اهدا نماییم به امید روزی که بتوانیم به صورت بهتری جوایز ارزنده تری اهدا نماییم .

برندگان مسابقه شماره 1 :

سالار تقی نژاد

محمد حسین سمیعی

امیر محمد نمانی

جوایز به ایمیل ها ارسال شده اند و به صورت پیامکی نیز اطلاع رسانی ها انجام شد

در صورت وجود هرگونه مشکل در جوایز و … با ما در تماس باشید

تیم مدیریت تاپ دانلودها