دانلود نرم افزار Extreme Copy 2.3.4 Pro

علیرضا

نویسنده

384

بازدید

(0)

می پسندم

نرم افزار
کاربردی

Extreme-Copy-image

دانلود جدیدترین آپدیت نرم افزار Extreme Copy

| نسخه 2.3.4|

Extreme Copy نرم افزاری برای افزایش سرعت کپی فایل ها در ویندوز می باشد. عملکرد ساده آن همانند کپی کننده فایل  پیش فرض در ویندوز اکسپلورر می باشد، این ابزار می تواند %20 تا %120 انتقال فایل ها را نسبت به پیش فرض کپی کننده فایل های ویندوز افزایش دهد. این ابزار شامل ویژگی های قدرتمندی همچون مکث فرایند کپی، بازیابی خطا، تایید اطلاعات و غیره می باشد. اما تمامی این امکانات به سادگی پیش فرض های ویندوز می باشند. هم اکنون آخرین نسخه نرم افزار Extreme Copy را از سایت تاپ دانلود ها دریافت کنید.

برخی از ویژگی های کلیدی نرم افزار ExtremeCopy Pro :

– سرعت بالاتر. ابزار ExtremeCopy فایل ها را بسیارسریع تر کپی کرده و انتقال می دهد، این ابزار سرعت انتقال را به طور خودکار بهینه سازی می کند و منابع آن بر پایه ساختار فیزیکی دستگاه می باشد، مخصوصا به هنگام کپی کردن فایل های حجم بالا، می تواند تا 8 برابر عملکرد کپی ویندوز عمل کند.

– عملکرد ساده. شما هر گاه بخواهید فرایند کپی را مکث و ادامه می دهد.

–  به سادگی فرایند کپی و انتقال فایل به سادگی پیش فرض های ویندوز است، نیازی به انجام هیچ کاری ندارید زیرا به محض نصب، این ابزار جایگزین پیش فرض های ویندوز می شود، و یا  به هنگام نیاز می توانید این تنظیمات را تغییر دهید. رابط کاربری این ابزار بسیار ساهده و دوستانه به نظر می رسد.

– چند زبانه بودن. با پشتیبانی از زبان های کشورهای مختلف تا نام اصلی هر فایل حفظ شود.

سریال فعال سازی : 

J9I95-83JUN-8PD2H-ARTGF