دانلود بازی Fallout Shelter برای اندروید

lastwall

نویسنده

873

بازدید

(1)

می پسندم

fallout-shelter_TopDownloadha

دانلود بازی Fallout Shelter برای Android

| دانلود نسخه کامل به همراه نسخه MOD شده |

Fallout Shelter بازی رایگان شبیه سازی است که توسط Bethesda Game Studios تهیه و منتشر شده است . این بازی همراه با معرفی Fallout 4 برای پلتفرم های مختلف برای دیوایس های IOS منتشر شد و هم اکنون نیز نسخه اندرویدی این بازی انتشار یافت . در بازی بازیکنان هرکدام Vault خاص خود را میسازند و آن را مدیریت میکنند . شما میتوانید افراد خود را به سرزمین های از دست رفته ارسال کنید و انسان های جدید را پیدا کنید و آن ها را کلونی خود دعوت نمایید .افراد خود را آموزش دهید و از آن ها در جاهای مختلف استفاده نمایید. نجات یافتگان ارتقا پیدا میکنند و میتوانید به آن ها اسلحه و آیتم های مختلف بدهید و از آن ها به عنوان نیروهای خود استفاده نمایید . بازی با گرافیک ساده فوق العاده جذاب و معتاد کننده طراحی شده است به طوری در همان ساعات اولیه ی انتشار بازیکنان بسیاری را جذب خود نمود . بازی از سوی منتقدین این عرصه و سایت های امتیاز دهی ، امتیاز متوسط روبه بالا را در میانگین کسب کرده است . اگر علاقمند به بازی بر روی دستگاه اندرویدی خود هستید بدون شک همین الان بازی Fallout Shelter را از تاپ دانلودها دریافت و بازی نمایید .

هم اکنون نسخه مگامود بازی را برای شما آماده کرده ایم که در این نسخه شما به راحتی به منابع نامحدود دسترسی خواهید داشت . نسخه مود شده نیز همانند نسخه اصلی خواهد بود با این تفاوت که همه چیز به صورت نامحدود در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

پیش نمایش بازی Fallout Shelter:

Fallout_Shelter_screenshot4fallout_shelter_screenshots_TopDownloadhafallout_shelter_screenshots_TopDownloadha2نسخه مود شده بازی شامل موارد زیر :

Infinite caps level up a dweller, reward will be infinite caps
Fast Level up on Rush Success your Dwellers will level up instantly

:MegaMod
Unlimited Caps increase instead of decreasing
Unlimited Power increase instead of decreasing
Unlimited Water increase instead of decreasing
Unlimited Food increase instead of decreasing
Unlimited Stimpacks increase instead of decreasing
Unlimited RedAways increase instead of decreasing
Unlimited Inventory Space
Instant Level Up on rush success
Instant Level Up on rush emergency event success

راهنمای نصب :

بعد از دانلود فایل را اکسترکت نمایید و بعد از نصب APK فولدر موجود را در پوشه Android داخل Obb کپی فرمایید

لذت ببرید .