دانلود نرم افزار Nero Video 2015 16.0.0250

علیرضا

نویسنده

697

بازدید

(0)

می پسندم

مالتی مدیا
نرم افزار

nero video

| دانلود نسخه   2015 16.0.0250 |

نرم افزار Nero Video 2015 ویدئو های شما را به فیلم های فوق العاده با کیفیت تبدیل خواهد کرد. آن هم با امکانات ساده ولی پیشرفته خود. برای مثال؛ تصاویر دلخواه خود را که نشانگر افکت بخصوص هستند با روش بسیار ساده drag-and-drop به ویدئوی خود منتقل کنید. امکان تدوین ضمنی در چند حالت را با قابلیت دستکاری فریم به فریم و لایه لایه را هم به لیست ویژگی هایش بیافزایید. می توانید هر نوع ویدئو که توسط دستگاه های مختلفی چون گوشی همراه، دوربین دیجیتال، وب کم و.. ضبط کرده اید را به عنوان ورودی برنامه در نظر بگیرید و باقی عملیات افزایش کیفیت و تدوین را از رایانه خود دنبال کنید. Nero Video 2014 به شما اجازه convert فرمت های مختلف فایل های صوتی و تصویری به یکدیگر را هم می دهد. حتی اسلاید های پاور پوینت را می توانید به فرمت DVD و یا AVCHD TV تبدیل کنید. روش های کارآمد که تنها با یک کلیک امکان اضافه کردن تصویر، صوت یا ویدئو را به پروژه تان می دهند. فیلم ها و تصاویر اسلاید شو های شما با بهترین کیفیت نمایش داده خواهند شد و همه اینها به واسطه بهره گیری از ابزارهای تدوین فوق العاده این برنامه است.

چه امکانات تازه ای در Nero Video 2015 وجود دارد:

– طراحی خود نرم افزار به طور گسترده ای وسعت پیدا کرده است.

– دسترسی سریع به اماکانات برنامه با تنظیمات و منوهای ساده

– استفاده راحت از قابلیت منحصر بفرد وارد کردن تصویر در تصویر (PiP) شرکت Nero

– تغییر حالت تدوین از ساده به حرفه ای راحت تر هم شده است

– مدیریت چند رسانه ای بهینه و کارآمدتر

– تدوین ویدئوها با روش ساده Drag & Drop؛ حالا خیلی ساده ویدئوهای دلخواهتان را در صفحه اصلی برنامه بکشید و رها کنید تا تدوین شوند. تمامی تنظیمات به صورت پیش فرض در خود برنامه اعمال شده اند.

– Nero Seamless Music؛ این ویژگی جدید به شما امکان می دهد تا از موسیقی های مجانی ولی عالی برای استفاده بر روی ویدئوهای خود بهره ببرید. استفاده ساده با روش کشیدن و رها کردن که خودکار با مدت زمان و حالات ویدئوی شما سازگار می شوند.

– تبدیل اسلاید شو ها به پخش تلویزیونی؛ اسلاید شو های خود را تبدیل به برنامه های تلویزیونی بکنید آن هم به همراه انواع افکت ها، تصاویر و موسیقی های جالب و همه اینکار ها را با کنترل تلویزیون خود مدیریت کنید. حتی موسیقی های دلخواهتان را در تمامی خانه پخش کنید.