دانلود بازی Nosgoth برای کامپیوتر + بک آپ استیم

lastwall

نویسنده

1148

بازدید

(1)

می پسندم

بکاپ استیم
بازی

nosgoth

دانلود بک آپ استیم بازی Nosgoth برای کامپیوتر

نسخه Steam آپدیت شده در 30 july

*حذف لینک های دانلود بنا به تذکر کارگروه تعیین مصادیق محتوی مجرمانه*

Nosgoth بازی آنلاین رایگان اکشنی است که توسط Psyonix تولید شده است و در سال 2015 منتشر شده است . بازی به صورت سوم شخص است و به صورت سوم شخص است و هدف بازی جنگ بین دو گروه Vampire و انسان هاست که انسان های توانیی حمله به صورت Range را دارند . بازی دارای دو مود هست. Deathmatch به این صورت است که بازیکنان بر علیه همدیگر میجنگند و هرتیمی که تعدا کشته بیشتری داشته باشد برنده میدان است . هر دوتیم از قهرمان ها با کلاس های مختلفی برخوردار هستند و این به این معنا خواهد بود که هرکدام در تیم های انسان ها و Vampire ها نقشی را ایفا میکنند . مود دوم بازی  Flashpoint نام دارد که در این مود بازیکنان باید نقاط مختلف در نقشه را تصرف میکنند و از آن دفاع میکنند و تیمی که در آخر وقت بیشترین کمپ را داشته باشد پیروز میدان است . بازی از گرافیک قابل قبولی برخوردار است اما به دلیل اینکه چندان گیم پلی جذابی نداشت نتوانست آن چنان محبوب بازیکنان شود . بازی در استیم امتیاز 7 از 10 را از سوی کاربران دریافت کرده است . هم اکنون بک آپ استیم بازی Nosgoth را برای شما عزیزان در Nosgoth آماده کرده ایم .

پیش نمایش بازی Nosgoth:


Nosgoth_screenshots_TopDownloadha (2)Nosgoth_screenshots_TopDownloadha (3)Nosgoth_screenshots_TopDownloadha (4)Nosgoth_screenshots_TopDownloadha (1)

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista SP2
Processor: 2.0 GHz Dual core
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia 8800 or ATI 2900
DirectX: Version 9
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 6 GB available space

راهنمای نصب و ریستور کردن بازی Nosgoth در استیم :

ابتدا بازی در استور به اکانت استیم خود اضافه کنید به صورت رایگان

در برنامه استیم بعد از وارد شدن بر روی گزینه steam>backup and restore games کلیک کنید و restore را انتخاب سپس محل فایل های دانلودی را انتخاب کنید و اوکی کنید و منتظر شوید تا نصب شود .

از بازی لذت ببرید .