دانلود بازی Robocraft برای PC + بک آپ استیم

lastwall

نویسنده

2036

بازدید

(4)

می پسندم

بکاپ استیم
بازی

RoboCraft_Cover

دانلود بازی Robocraft برای کامپیوتر+بک آپ Steam

آپدیت شده در 25 خرداد | 14 June

نسخه Battel For Earth اضافه شد

Robocraft عنوان بازی آنلاین سوم شخصی است که شما با وسیله نقلیه که خودتان آن را ساخته اید بازی خواهید  کرد . این بازی هم اکنون جز بازی های رایگان استیم است و در زمره بازی های Early Access Game است که به این معنی است که این بازی همچنان در حال ساختن و آپدیت شدن است . بازی به این ترتیب است که شما ابتدا برای خود وسیله ی نقلیه ای میسازید . شما میتوانید یک تانک دیوانه وار بسازید و باآن همه چیز و همه جا را ویران کنید . در Robocraft شما مودهای آنلاین متنوعی دارید که میتوانید با ماشین ساخته خود در آن ها شرکت کنید. این بازی توسط Freejam تولید و منتشر شده است و توانسته در مدت کوتاهی با توجه به اینکه ایده جذابی دارد، محبوبیت خاصی در میان طرفداران بازی های رااینه ای پیدا کنید . برخی از مود های انلاین بازی عبارتند از Single Player, Team Deathmatch, Elimination, The Pit, Battle Arena و League Arena که شما میتوانید آن ها را با دوستان خود بازی کنید . این بازی را میتوانید در استیم به صورت رایگان بازی کنید و بازی به صورت Free2Play ارائه شده است . هم اکنون بک آپ بازی Robocraft را با لینک مستقیم برای شما آماده کرده ایم .

پیش نمایش بازی Robocraft :Robocraft_screen2 Robocraft_screen3 Robocraft_screen4 Robocraft_screen5 Robocraft_screen Robocraft_screen1

 

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Robocraft :

  • OS: Windows 2000/XP/Vista/7/8/8.1/10
  • Processor: Intel dual core or better with SSE2 support or equivilent AMD family
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: Shader Model 3.0 Compatible GPU, DirectX 9.0c
  • DirectX: Version 9.0c
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 1 GB available space

 

تریلر بازی Robocraft :

 

 

راهنمای نصب :

ابتدا وارد استیم شوید و بازی را از استور اضافه نمایید و اجازه دهید تا چند مگابایت دانلود شود و بعد به صورت کامل از استیم خارج شوید .

سپس فایل های اکسترکت شده را که شمال پوشه common file و appmanifest است را در steamlibrary کپی نمایید . ( پوشه downloading رو برای اعتبار پاک کنید )

سپس وارد استیم شوید و از بازی لذت ببرید.