دانلود نرم افزار Steam + نصب آفلاین

lastwall

نویسنده

30625

بازدید

(33)

می پسندم

بکاپ استیم
تاپ ها
نرم افزار
بازی

دانلود نرم افزار Steam + نصب آفلایندانلود نرم افزار استیم Steam + نصب آفلاین

Steam Offline Installer

آپدیت شده در 20 اردیبهشت | 9 May

| برای اولین بار اختصاصی در تاپ دانلودها |

Steam در حقیقت در ابتدا یک فروشگاه دیجیتالی بازی های رایانه ای بوده که به مرور زمان تبدیل به یکی از شبکه های بزرگ بازی و گیمر ها شده است . استیم در ابتدا در سال 2002 توسط شرکت Valve Corporation معرفی شد . این نرم افزار برای آپدیت بازی های خود همین شرکت ساخته شده بود که آن زمان کاربران بسیاری مشکلاتی با آپدیت های بازی های نظیر Counter-Strike داشتند . خیلی زود پیشرفت های بسیاری در استیم و کمپانی Valve اتفاق افتاد که هم اکنون یکی از بزرگترین شبکه های بازی بدون شک  Steam است که اکثر بازی های بزرگ شرکت های مختلف در این پلتفرم مجازی فروخته و استفاده میشود . استیم پس از بازی هایی شبیه به CS و Half Life توانست با اجرای بازی های آنلاینی نظیر Dota و … محبوبیت خود را دو چندان کند و با ارائه سرویسی همیشه در دسترس این محبوبیت را در بین کاربران دوچندان کرد .یکی از قابلیت ها خوب نرم افزار استیم ، اضافه کردن دوستان و بازی کردن با آن هاست که به راحتی با این پلتفرم امکان پذیر است . Steam در سال های اخیر توانست به رکوردهایی بسیار خوب و بزرگ در تعداد بازیکنان آنلاین برسد و همچنین توانست پروژه هایی نظیر به Steam Machine ، Steam OS و … را نیز به سرانجام برساند . بدون شک هر بازیکن و گیمری که امروزه از دنیای بازی های رایانه ای لذت میبرد با شبکه ی استیم آشنا هست و ما هم اکنون در تاپ دانلودها برای شما نسخه نصب آفلاین این نمر افزار را آماده کرده ایم . برای خواندن مطالب بیشتر و همچنین راهنما به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود نرم افزار Steam + نصب آفلاین

حتما پیش از این نرم افزار Steam را برای اجرای بازی های مختلف روی سیستم خود نصب کرده اید . اگر توجه کرده باشید بعد از نصب فایل دریافتی از سایت رسمی Steam ، در هنگام نصب به صورت آنلاین فایل ها دریافت میشود و آپدیت ها نیز کاملا اینترنتی دانلود خواهد  شد . این امر  گاها برای کاربران مختلف به خصوص کاربران ایرانی باعث ناراحتی شده است و با توجه به قطع و وصلی های اینترنت و کندی سرعت، سبب میشود نصب با خطا روبرو شود .

هم اکنون ما برای شما عزیزان نصب آفلاین استیم را آماده کرده ایم که توسط آموزش زیر و فایل ها به راحتی میتوانید بدون دانلود هیچ چیز اضافی به صورت آفلاین استیم را نصب نمایید .

 

راهنمای نصب :

  • ابتدا فایل لانچر را دریافت و نصب نمایید .
  • دقت کنید بعد از نصب به هیچ وجه اجازه ندهید چیزی دانلود شود و حتی المکان اینترنت خود را در طی پروسه نصب قطع نمایید .
  • سپس فایل دیتا را دانلود و در پوشه ای که فایل لانچر را نصب کردید اکسترکت نمایید ( به صورت پیش فرض این پوشه : C:\Program Files (x86)\Steam خواهد بود )
  • سپس استیم خود را اجرا کنید و با اتصال به اینترنت با نام کاربری و پسورد خود لاگین نمایید .

 

 

بزودی نصب خودکار رو هم برای شما عزیزان آماده میکنیم که با یک کلیک تمامی کارها انجام شود