ارتباط از راه دور بین سیستم ها TeamViewer 10.0.43879

علیرضا

نویسنده

2125

بازدید

(2)

می پسندم

نرم افزار
اینترنت

Team Viewer

| نسحه 10.0.43879 اضافه شد |

TeamViewer نرم افزاری برای کنترل دسکتاپ و به کنترل گرفتن موس و کیبرد کامپیوتر ها در جهت پشتیبانی محصول یا برای آموزش عملی نرم افزار های مختلف و یا اهداف گوناگون می باشد . این نرم افزار می تواند با اتصال به دسکتاپ کامپیوتر مورد نظر از طریق اینترنت به شما امکان مدیریت آن دسکتاب را بدهد در اینجا محدودیتی از لحاظ مدیریت دسکتاب مورد نظر ندارید و همانند دسکتاب خود میتوانید هر گونه اعمالی که بر روی سیستم خود انجام می دهید بر روی سیستم مورد نظر هم انجام دهید و از این طریق اشتراک گزاری فایل ها را انجام دهید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار TeamViewer 10.0.43879:

– ضبط فیلم از دسکتاپ کنترل شده و ذخیره فایل آن

 – پشتیبانی از چند مانیتورینگ

– گفتگو آنلاین

– ابزاری کامل برای هر موقعیت :

این نرم افزار با استفاده از ابزار هایی که در اختیار شما قرار میدهد این امکان را به شما میدهد تا قابلیت هایی از جمله : مدیریت از راه دور,آمورش های با کنترل از را ه دور و… را به راحتی در اختیار داشته باشید.همچنین این نرم افزار مجموعه ای  جامع و قدرتمند به همراه ماژول های مختلف می باشد.

– کنترل سرویس ها از طرق کنترل راه دور:

با استفاده از نرم افزارTeamViewer شما میتوانید از طریق کنترل راه دور سرور ها و کامپیوتر های مختلف را کنترل کتید و یا آنها را با نصب نرم افزار های مختلف مجددا راه اندازی کنید.

– انتقال فایل:

این نرم افزار یکی از قدرتمندترین ابزار های اشتراک گذاری و انتقال فایل ها محسوب می شود از طریق این نرم افزار ابتدایی ترین کار های انتقال فایل همانند کپی و پیست کردن وجود دارد.

– امنیت بالا:

TeamViewer  با  بهره مندی از الگوریتم های پیشرفتاه رمز نگاری شده محافظت شده است  و با داشتن کانال های پیچیده هرگونه خطرات احتمالی در حین ارتباط را به حداقل می رساند.