دانلود بازی Terraria برای کامپیوتر + بک آپ استیم

lastwall

نویسنده

1942

بازدید

(3)

می پسندم

بکاپ استیم
بازی

teraria-cover

| نسخه بک آپ Steam|

| آپدیت شده در 25 July ،مرداد|

| نسخه کرک شده GOG اضافه شد |

Terraria یک بازی در سبک Survival است که به صورت دو بعدی میباشد . این بازی از گرافیک پیکسلی جذابی برخوردار است اما از وسعت بسیار زیادی برخوردار است . شما در بازی با چیزهایی برخورد خواهید کرد که برای اولین و آخرین بار آن ها را مشاهده میکنید . جذابیت بازی خلاقیت بی نظیر آن است که به شما این امکان را میدهد تا از مشعل گرفته تا یک اسلحه را با مواد اولیه ان ها بسازید . در نگاه اول شاید یاد بازی Minecraft بیافتید ، اما حتی میتوان گفت وسعت بازی Terraria چندین برابر بازی ماینکرفت میباشد . شما میتوانید در ابتدا شخصیت خود را بسازید و اسمی و ظاهری برای آن تعریف کنید و همان ابتدا در یک دنیای عظیم با یکی دو سلاحی که در دست دارید شروع میکنید به زندگی . شما متوانید قصری بزرگ برای خود بسازید سر تاسر آن را چراغانی کنید و دوستان خود را به آن دعوت کنید . یکی از قابلیت فوق العاده جذاب آن مولتی پلیر آن میباشد . قیمت بازی در استیم کمتر از 10 دلار است و این مژده را به هواداران این سبک میدهد تا با قیمتی اندک بازی را تهیه و از آن به همراه دوستان خود لذت ببرند . هم اکنون این بازی زیبا را برای شما عزیزان در تاپ دانلودها آماده کرده ایم .

حداقل سیستم مورد نیاز:


Operating system:   Windows® XP / Windows Vista® / Windows® 7 / Windows® 8
Processor: INTEL/AMD dual-core CPU
Memory: 1 GB
Video Card : 25GeForce8600 GT 256 MB OR AMD Radeon X1950 6 MB

HDD: 1 GB

پیش نمایش :

Terraria-screenshots (1)Terraria-screenshots (1)Terraria-screenshots (2)

توجه فرمایید این بازی به صورت Free2play و رایگان نیست و بعد خرید آن در استیم میتوانید نسبت به ریستور کردن بک اپ اقدام نمایید

اگر میخواهید به صورت رایگان بازی کنید نسخه کرک شده بازی را دانلود نمایید .

راهنمای ریستور کردن بازی در استیم :

بازی در استیم بک آپ گرفته شده است و برای بازی ابتدا شما نیاز به برنامه استیم دارید .

در برنامه استیم بعد از وارد شدن بر روی گزینه steam>backup and restore games کلیک کنید و restore را انتخاب سپس محل فایل های دانلودی را انتخاب کنید و اوکی کنید و منتظر شوید تا نصب شود .

از بازی لذت ببرید .

حداقل اینترنت پیشنهادی برای بازی آنلاین سرعت 512kbps میباشد .